українська російська англійська
У Києві відбудеться конференція з обговорення національної стратегії щодо наркотиків
16.05.2012 | 10:36
Прес-служба Державної служби з контролю за наркотиками

21 травня о 09:30 у столичному «Президент готелі» (вул. Госпітальна, 12) відкриється Міжнародна конференція високого рівня «Українське суспільство і наркотики: вибудова нового стратегічного підходу». До участі в ній запрошено керівництво держави, ООН, Групи Помпіду Ради Європи, інших міжнародних структур, експерти світового рівня, спеціалісти з України, Росії, США, Канади, країн Європи, Азії, Африки, представники науково-дослідних інститутів, органів охорони здоров’я та соціальної сфери, правоохоронних структур.

Брифінг розпочнеться після відкриття форуму в конференц-залі «Президент готелю» і триватиме від 11:00 до 11:30.

Під час брифінгу висвітлюватимуться такі питання: наркоситуація в країні; якою бути національній стратегії щодо наркотиків; перспективи міжнародного партнерства України в розв’язанні наркопроблем.

У брифінгу візьмуть участь голова Державної служби України з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко, заступник Генерального секретаря ООН – Виконавчий директор Управління ООН з наркотиків та злочинності Юрій Федотов, директор Управління профілактики наркоманії та охорони здоров’я УНЗ ООН Джільберто Джерра, Виконавчий секретар Групи Помпіду Ради Європи Патрік Пеннінкс, директор Національного бюро з профілактики наркоманії Пьотр Яблоньський (Польща) та інші провідні фахівці у сфері контролю за наркотиками та протидії наркозлочинності.

 

версія для друку