українська російська англійська
У столиці відбудеться VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок
16.05.2012 | 13:54
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

17 травня об 11.00 в приміщенні Національного центру культурного та ділового співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться урочисте відкриття VIІІ Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо України.

Чотири дні поспіль експонуватимуться кращі зразки книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут буде представлено художню, історичну, краєзнавчу, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Відвідувачі виставки зможуть придбати книжки за цінами виробників.

Почесний гість VIІІ Київської МКВЯ - Консультативна Рада видавців СНД.

У перший день роботи виставки відбудеться презентація колективного стенду національних асоціацій видавців Росії, України та Білорусії.

Учасники та відвідувачі виставки також зможуть поспілкуватися із відомими українськими та російськими письменниками, котрі братимуть участь в культурологічній акції «Літературна експедиція» - творчому турі пароплавом по Дніпру і Чорному морю за маршрутом «Київ-Одеса». Серед них – І. Роздобудько, Л. Подерев’янський, А. Бондар, В.Шендерович, А.Дмитрієв, Л.Горалик, В.Лєвін та ін.

18 травня Українська бібліотечна асоціація проведе прес-конференцію «Як досягти мети» та експертну дискусію «Удосконалення процедури доставляння обов’язкових примірників документів», організовану спільно із Держкомтелерадіо України, Українською асоціацією видавців періодичної преси та Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів.

На третій день виставки – 19 травня - видавничий дім «Букрек» презентує концепцію електронного підручника.

Також у рамках виставки щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, круглі столи, майстер-класи, автограф-сесії, брифінги, відкриті дискусії з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження.

Із детальною програмою виставки можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України за адресою:

http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/system?art_id=92517&cat_id=89436

Нагадаємо, минулого року у VІІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку взяли участь понад 200 видавництв і видавничих організацій різних форм власності. Свою продукцію експонували видавці з Австрії, Азербайджану, Болгарії, Ізраїлю, Ірану, Румунії, Куби, Кореї, Китаю, Литви, Словенії, Італії, Туреччини, а також постійні партнери-видавці з Росії, Білорусії та Польщі.

 

 

версія для друку