українська російська англійська
Микола Азаров: ЄС направить групу медиків для лікування Юлії Тимошенко
16.05.2012 | 14:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та ЄС домовилися направити групу європейських медиків для лікування Юлії Тимошенко. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на спільній прес-конференції з Президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

«Ми погодилися з пропозицією Президента Європарламенту, щоб в допомогу німецькому лікарю, який лікує Тимошенко, направити групу медиків, яких визначить європейська сторона, для лікування Тимошенко», - сказав Микола Азаров.

Як підкреслив Глава Уряду, для цього необхідно також отримати згоду самої Юлії Тимошенко.

За словами Прем’єр-міністра, в Україні є всі можливості для лікування Юлії Тимошенко, зокрема, у нашій державі є висококваліфіковані лікарі та сучасні медичні заклади, однак Юлія Тимошенко відмовляється від лікування вітчизняними фахівцями.

«В Україні є всі можливості для надання медичної допомоги Юлії Тимошенко. У нас є висококваліфіковані лікарі, у нас є найсучасніші лікарні, є необхідні медичні препарати, однак Юлія Тимошенко відмовляється від послуг наших медиків. Вона це робила неодноразово та, зокрема, у письмовому вигляді. Тому ми погоджуємося на цю пропозицію», - заявив Микола Азаров.

У свою чергу Президент Європарламенту Мартін Шульц зазначив, що Європарламент розгляне можливість направити до України лікарів. «Європейський Парламент розгляне питання направлення до України європейських медичних експертів», - зазначив він.

версія для друку