українська російська англійська
ЄС направить свого представника, який візьме участь у касаційному розгляді справи Юлії Тимошенко
16.05.2012 | 14:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Європейський Союз направить уповноваженого представника для участі у касаційному розгляді справи Юлії Тимошенко. Про це заявив Президент Європарламенту Мартін Шульц під час спільної прес-конференції з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим у Брюсселі.

«Ми домовилися, що під час касаційного розгляду справи Тимошенко направимо висококваліфікованого юриста, який приїде до України, ознайомиться з документами та візьме участь у розгляді касаційної справи», - повідомив Мартін Шульц.

За його словами, цей високий представник ЄС зможе особисто переконатися у тому, що процес над Юлією Тимошенко відповідатиме стандартам Євросоюзу.

Він додав, що з кандидатурою цього представника ЄС визначиться згодом.

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що Україна зацікавлена, щоб представники Європейського Союзу переконалися у тому, що судовий процес над Юлією Тимошенко є відкритим і неупередженим. «Ми зацікавлені у тому, щоб представники ЄС переконалися у тому, що судовий процес над Юлією Тимошенко відкритий та абсолютно об’єктивний. Тому ми погодимо з представниками Європарламенту кандидатури таких спеціалістів і форми їхньої участі у процесі», - повідомив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що участь таких представників повинна відповідати чинному законодавству України.

«Ще раз підкреслюю, що ми зацікавлені в абсолютно об’єктивному розгляді цієї справи», - додав Глава Уряду.

 

версія для друку