українська російська англійська
Полтавські ревізори відшкодували втрат майже на 17 млн. грн.
16.05.2012 | 14:35
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня – квітня поточного року забезпечили повернення, відшкодування і поновлення незаконних та нецільових витрат і нестач державних та комунальних ресурсів до бюджетів усіх рівнів на загальну суму 16,8 млн. грн.

Протягом перших чотирьох місяців поточного року полтавські ревізори виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 152 об’єктах контролю.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 147 фінансових санкцій, 33 установам призупинено бюджетних асигнувань, у 90 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, 24 розпорядникам бюджетних коштів на мільйон гривень зменшено бюджетних призначень (асигнувань).

За звітний період Держфінінспекція в Полтавській області пред’явила 31 позов до суду щодо відшкодування винними особами збитків на суму 1,2 млн. грн. Перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 40 цивільних позовів.

За матеріалами ревізій та перевірок до правоохоронних органів передано 44 матеріали. Порушено 62 кримінальні справи за результатами перевірок, у яких полтавські інспектори брали участь як залучені спеціалісти.

Постановами Держфінінспекції в Полтавській області до адміністративної відповідальності притягнуто 369 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою інспекції – 235 осіб.

 

версія для друку