українська російська англійська
Діяльність медпрацівників цивільної авіації контролюватимуть постійно
16.05.2012 | 16:18
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Міністерство інфраструктури України підвищує ефективність у процесах управління медичною безпекою польотів та запроваджує єдині умови щодо постійного нагляду за діяльністю медичних працівників цивільної авіації. Відповідні «Правила надання повноважень авіаційного медичного екзаменатора на проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу» розроблено фахівцями Міністерства та виноситься на публічне громадське обговорення.

На сьогодні виникла нагальна потреба в державному регулюванні процесу підготовки, наданні повноважень та контролю за діяльністю медичних екзаменаторів, від роботи яких залежить медичне забезпечення безпеки польотів у цілому.

Відтак прийняття цього регуляторного акта - надання повноважень авіаційного медичного екзаменатора на проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу цивільної авіації. Це, у свою чергу, дозволить забезпечити належний рівень контролю за підготовкою медичних спеціалістів цивільної авіації, які задіяні в процесі медичної сертифікації авіаційного персоналу. Крім того, можна буде контролювати рівень знань та практичних навиків авіаційних медичних екзаменаторів і досягти відповідності кваліфікації авіаційних медичних екзаменаторів  європейським вимогам.

На переконання фахівців, запровадження єдиних умов щодо постійного нагляду за діяльністю медичних працівників цивільної авіації сприятиме подальшій інтеграції авіаційної галузі України до міжнародної авіатранспортної системи та запровадженню спільної політики щодо державного контролю за медичним забезпеченням безпеки польотів.

 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осію протягом 30 календарних днів з дати опублікування на адреси:

Міністерство інфраструктури 01135, м. Київ, пр. Перемоги,14, тел/факс 461-53-12, e-mail: shevchuk@avia.gov.ua;

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

Проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Правил надання повноважень авіаційного медичного екзаменатора на проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу"

 

версія для друку