українська російська англійська
Відбудеться конференція щодо регулювання цін на лікарські засоби
16.05.2012 | 16:57
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

17 травня 2012 року за офіційної підтримки Міністерства охорони здоров’я України відбудеться Міжнародна конференція «Державне регулювання цін на лікарські засоби: міжнародний досвід».

Конференція проходить в рамках підготовки до введення в дію з 1 червня 2012 року Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування гіпертонічної хвороби, метою якого є забезпечення громадян України доступними ліками для підтримання належного рівня здоров’я, підвищення якості та подовження тривалості життя українських громадян.

В ході Конференції відбудуться виступи представників Російської Федерації, Молдови, Німеччини, Ізраїлю, а також дискусії на тему «Фармацевтичні ринки світу – досвід референтного ціноутворення» та «Фармацевтичний ринок України і державне регулювання цін на лікарські засоби» .

Передбачається участь Віце-прем’єр-міністра України – Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової (Голова організаційного комітету конференції), заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Богачева, Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського, Голови Державної служби України з лікарських засобів МОЗ України Олексія Соловйова, генерального директора Державного експертного центру МОЗ України Михайла Нестерчука, президента Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України Валерія Печаєва, директора Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. академіка Стражеска» НАМН України Володимира Коваленка та інших.

Проведення Міжнародної спеціалізованої конференції «Державне регулювання цін на лікарські засоби: міжнародний досвід» сприятиме більш ефективному втіленню реформ в системі охорони здоров’я України в цілому та успішній реалізації пілотного проекту щодо впровадження референтних цін на лікарські засоби для лікування гіпертонічної хвороби, зокрема.

Початок конференції о 9.00. Місце проведення - м. Київ,

вул. Госпітальна, 4, готель «Русь».

Акредитація обов’язкова за телефонами: (044) 253 02 25, 253 69 75

 

версія для друку