українська російська англійська
На Сумщині відбувся фестиваль дитячої творчості "Розмай"
17.05.2012 | 10:39
Сумська ОДА

Учасниками IX обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» стали близько 20 дітей з різних міст і районів Сумської області. На конкурсантів і гостей чекала концертна програма, перегляд виставки робіт дітей-інвалідів, розваги.

Для керівників і фахівців реабілітаційних установ області проведено майстер-клас «Створи невеличке диво своїми руками», де були представлені техніки художньо-рельєфного ліплення та орігамі.

«Двоє моїх 8-річних дочок, хворих на ДЦП, відвідують обласний центр реабілітації з 8-місяцного віку. Дякую за організацію фестивалю. Це справжнє свято для моїх дітей», – зазначила мама учасниць свята Лариса Сумцова.

«Сьогодні обласна влада дбає про дітей з обмеженими фізичними та психічними можливостями, створює умови для їх реабілітації, фізичного та духовного розвитку. Проведення фестивалю дитячої творчості «Розмай» – яскраве тому підтвердження», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко під час відкриття фестивалю на базі відділення змішаного типу Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селі Рибці.

 

версія для друку