українська російська англійська
Д. Саламатін обговорить з польським колегою питання безпеки під час Євро-2012
17.05.2012 | 11:21
Прес-служба Міністерства оборони

17 травня розпочався візит української військової делегації на чолі з Міністром оборони України Дмитром Саламатіним до Республіки Польща.

У рамках візиту у Варшаві відбудеться зустріч Дмитра Саламатіна з Міністром національної оборони Республіки Польща Томашем Семоняком, а також переговори у складі делегацій двох країн.

У ході зустрічі керівники оборонних відомств України і Польщі планують обговорити великий спектр питань розвитку двостороннього та регіонального співробітництва в оборонній сфері. Зокрема, щодо створення литовсько-польсько-української миротворчої бригади «ЛитПолУкрбриг», спільної участі військовослужбовців обох країн у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

Значну увагу Дмитро Саламатін і Томаш Семоняк планують приділити обговоренню питань співпраці оборонних відомств України і Польщі щодо забезпечення безпеки повітряного простору обох держав під час проведення фінальної частини Євро-2012.

Перебуваючи у Польщі, представники української військової делегації планують відвідати низку підприємств оборонно-промислового комплексу цієї країни, зокрема, науково-виробничий центр професійної електроніки «RADWAR» АТ БУМАР «Електроніка», «Промисловий центр оптики» АТ БУМАР «Солдат», науково-дослідний центр механічних пристроїв «OBRUM» в місті Глівіце, а також АТ «Військовий механічний завод», що у місті Сєміновіце Шльонськє.

 

версія для друку