українська російська англійська
Микола Азаров: Розпочалося укладення угод на здешевлену іпотеку
17.05.2012 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду відзначив активність забудовників Сумщини у рамках реалізації програми здешевлення іпотечних кредитів.

«Хочу відзначити активність забудовників Сумщини: мешканці обласного центру можуть обирати собі житло із двохсот восьми одно- та двокімнатних квартир від 7 забудовників», - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров нагадав, що у середині травня була укладена перша угода за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом.

Як відзначив Прем’єр-міністр, за інформацією  Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, із тринадцяти регіонів України надійшли подання, і Міжвідомча комісія затвердила перші

1 127 квартир, які громадяни можуть придбати на умовах здешевленої іпотеки. «Цей перелік уже надіслано до банків, які, відповідно до критеріїв НБУ, можуть брати участь у програмі здешевлення іпотеки. Також Міністерство оприлюднило цей список на своєму офіційному веб-сайті», - повідомив Микола Азаров.

За його словами, відповідно до оприлюдненого переліку, вже зараз можуть вибирати квартири мешканці Криму, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей.

 

версія для друку