українська російська англійська
Угода про асоціацію - спільна цінність України та ЄС
17.05.2012 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Угода про асоціацію - вища цінність для стратегічного співробітництва України та Європейського Союзу. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 17 травня.

«І Україна, і Європейський Союз однаково розглядають угоду про асоціацію як вищу цінність для стратегічного співробітництва наших країн», - зазначив Микола Азаров.

«Ми будемо спільно, крок за кроком, знімати з порядку денного питання, які заважають або гальмують остаточне затвердження Угоди про асоціацію», - запевнив Глава Уряду.

Микола Азаров зазначив, що засідання Ради співробітництва поклало край спекуляціям противників України щодо того, як чинний Уряд виконує погоджений план дій.

Значний прогрес України на шляху євроінтеграції відзначили і  віце-президент Єврокомісії, Верховний представник з питань зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон, і комісар з питань сусідства і розширення Штефан Фюле, і головуючий від ЄС міністр закордонних справ Данії Віллі Сьовндаль.

«Продовжуються перетворення, які наближають Україну до європейських стандартів організації суспільного життя, - запевнив Микола Азаров. -  Ми плідно співпрацювали два роки – це загальна думка наших партнерів».

 

версія для друку