українська російська англійська
Треба забезпечити повне і своєчасне впровадження Програми економічних реформ, - Валерій Хорошковський
17.05.2012 | 14:44
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра України

Міністерства та відомства повинні забезпечити повне і своєчасне впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час засідання Уряду, яке відбулось 17 травня 2012 року.

У своєму виступі Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив, що впродовж поточного року Уряд зосередив свої основні зусилля на продовженні розпочатих Президентом України ще у 2010 році системних реформ - бюджетної, податкової, регуляторної, адміністративної, реформ у будівельній галузі, охороні здоров'я та освіті, реформи системи надання пільг тощо. Головною метою цих заходів  має стати полегшення ведення бізнесу, створення сприятливих умов для справедливої і якісної конкуренції, притоку інвестицій та модернізації економіки, нарощування темпів економічного зростання, підвищення доходів населення, забезпечення надання громадянам якісних послуг освіти, культури, охорони здоров’я.

«Аналіз проведеної роботи за березень-квітень показує, що Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки виконується повільно і не у повному обсязі. Складається враження, що не всі відповідальні виконавці зрозуміли актуальність цього питання і не забезпечили необхідну результативність та якість у своїй роботі», - заявив Валерій Хорошковський.

«Причина такої ситуації – відсутність системної роботи, а також часом формальне та безвідповідальне ставлення до справи», - заявив Перший віце-прем’єр.

Він підкреслив, що запровадження системної роботи є ключовою умовою якісної та вчасної реалізації намічених планів. «Якщо кожен виконавець заходу буде мати власний план-графік виконання завдання, у нас не буде такої низької результативності в роботі, які знижують ефективність спільної роботи та заважають швидким та якісним перетворенням в економіці і суспільстві», - наголосив Валерій Хорошковський.

Також він підкреслив, що запровадження персональної відповідальності виконавця за доручену ділянку роботи сприятиме підвищенню виконавчої дисципліни.

версія для друку