українська російська англійська
У Дніпропетровську розпочалися ремонтні роботи в амбулаторіях сімейної медицини
17.05.2012 | 15:07
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині в рамках медичної реформи для підвищення якості надання медичних послуг населенню розпочато ремонти приміщень амбулаторій сімейної медицини.

Зокрема, проводяться ремонти в амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги №8, що обслуговує більше 120 тис жителів Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів міста Дніпропетровська.

«Завдяки реформуванню системи охорони здоров’я на Дніпропетровщині, в наших амбулаторіях почалися ремонтні роботи, тепер ми будемо мати усі умови для того, щоб надавати кваліфіковану медичну допомогу нашим пацієнтам», - сказала головний лікар ЦПМСД №8 Юркова Ольга Юріївна.

У амбулаторіях № 1, № 2 та № 3 ЦПМСД №8 вже виконано поточний ремонт педіатричного блоку. Наразі ідуть підготовчі роботи до заміни електричної мережі, ремонту коридорів приміщень, заміни асфальтового покриття прилеглої території.

В амбулаторіях №6 та №7 ЦПМСД №8  виконуються ремонтні роботи у блоці, що обслуговує дітей - у кабінетах щеплення, маніпуляційному та забора аналізів. Здійснюються оздоблювальні роботи, встановлюються металопластикові вікна, замінюється лінолеум, фарбуються стіни. Наступним кроком має стати ремонт кабінетів педіатрів.

Окрім цього, у амбулаторіях буде проведене комп’ютерне оснащення реєстратур, що підвищить якість обслуговування пацієнтів.

 

 

 

версія для друку