українська російська англійська
ОХМАТДИТ має все необхідне для лікування онкохворих дітей
17.05.2012 | 14:14
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У відповідь на запитання засобів масової інформації щодо забезпечення Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «ОХМАТДИТ» антикоагулянтами для проведення хворим дітям процедур тромбофорезу повідомляємо:

- на даний момент на складі НДСЛ «ОХМАТДИТ» знаходиться 100 одиниць антикоагулянту виробництва фірми «BAXTER», ще 40 додаткових одиниць медичного засобу «Охматдит» закупив в Київському обласному центрі крові. Такої кількості антикоагулянтів вистачить для безперебійного забезпечення лікування дітей протягом декількох місяців;

- в той же час Міністерство охорони здоров’я України провело роботу щодо реєстрації антикоагулянту, який може постачатися для сетів будь-яких виробників;

- протягом двох тижнів будуть проведені відкриті торги на закупівлю виробів медичного призначення для лікування онкохворих дітей, в тому числі, антикоагулянтів. Оголошення про це розміщено на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я: http://moz.gov.ua/ua/portal/ms_purchases/.

Таким чином, Міністерство охорони здоров’я України своєчасно вжило і продовжує вживати всіх заходів для постійного забезпечення лікування дітей, хворих на онкогематологічні захворювання, всіма необхідними медичними засобами в повному обсязі.

До того ж звертаємо увагу на неприпустимість штучного створення паніки та безпідставної напруги довкола людей, які і без того потерпають від фізичних та моральних страждань.

 

 

 

 

 

версія для друку