українська російська англійська
VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок розпочала свою роботу
17.05.2012 | 16:06
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

17 травня в Центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» відбулося урочисте відкриття VIІІ Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, яка триватиме впродовж чотирьох днів. Засновник і організатор заходу - Держкомтелерадіо України.

В церемонії відкриття книжкового форуму взяв участь перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, радниця Президента України Ганна Герман, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов та президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо зачитав привітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова учасникам, гостям та організаторам КМКВЯ.

«Це чудова нагода для зустрічі з книгою і можливість продемонструвати широкому загалові результати творчої праці авторів, видавців і поліграфістів, обмінятися досвідом та оригінальними ідеями, визначити шляхи професійного вдосконалення на майбутнє», - йдеться у привітанні Прем’єр-міністра.

За словами Анатолія Мураховського, цьогоріч у Київській міжнародній виставці-ярмарку беруть участь більше 200 видавничих організацій. На форумі представлена також продукція видавництв Італії, Туркменістану, Росії, Білорусії та Ірану. Перший заступник Голови Держкомтелерадіо України висловив впевненість у продуктивності їх співпраці з українськими видавцями, що дасть змогу поповнити читацькі фонди представлених країн та України книгами зарубіжних авторів.

«В тяжкі часи становлення національного книговидання книга торує свій шлях до читачів, а читачі прагнуть отримати нову продукцію наших талановитих письменників та видавців, - сказав Анатолій Мураховський. - Стан розвитку книговидання є мірилом культурного розвитку суспільства. Переконаний, що ця виставка продемонструє високий рівень культури та освіченості наших співгромадян».

Президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін висловив побажання, щоб на такі виставки приходило чим більше відвідувачів.

«Сьогоднішній книжковий форум – це ще один засіб привернення уваги молодого покоління до книги. Тому такі заходи – це справжнє свято для всіх нас», - сказав голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов.

Нагадаємо, VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок триватиме впродовж чотирьох днів – з 17 по 20 травня. Впродовж роботи форуму експонуватимуться кращі зразки книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут буде представлено художню, історичну, краєзнавчу, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Відвідувачі виставки зможуть придбати книжки за цінами виробників. Почесним гостем VIІІ Київської МКВЯ є Консультативна Рада видавців СНД. Щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, «круглі столи», майстер-класи, автограф-сесії, брифінги, відкриті дискусії з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження.

Із детальною програмою виставки можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/system?art_id=92517&cat_id=89436.

 

 

версія для друку