українська російська англійська
План зустрічей Азарова в Брюселі був виконаний стовідсотково
17.05.2012 | 18:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

 

Під час робочого візиту до Брюсселю 15-16 травня 2012 року у Премєр-міністра України Миколи Азарова відбулись абсолютно всі заплановані зустрічі та заходи.

Про зустріч Миколи Азарова під час цього візиту з президентом Ради Європейського Союзу Германом ван Ромпеєм навіть не йшлося і жодним варіантом програми така зустріч не передбачалась. А зустріч з президентом Європейської Комісії Жозе Мануелєм Баррозою під час візиту 15-16 травня не планувалась, оскільки заздалегідь було відомо про його від’їзд з Брюсселю для участі у засіданні «Великої вісімки».

Микола Азаров разом з головуючим від ЄС – міністром закордонних справ Данії Віллі Сьовндалем (це практика Євросоюзу, що на засіданнях з третіми країнами головує міністр закордонних справ)  провів засідання Ради співробітництва Україна-ЄС. Це було головною ціллю робочої поїздки.

Також Прем’єр-міністр України в рамках робочого візиту провів ряд зустрічей на високому рівні: з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, високим представником у закордонних справах і політики безпеки, віце-президентом Єврокомісії Кетрін Ештон, комісаром з питань розширення та політики сусідства Штефаном Фюле.

Крім цього, Микола Азаров провів зустрічі з головою фракції Прогресивного альянсу соціалістів і демократів в Європейському парламенті Хенріком Свободою, з депутатами цієї фракції. Глава Уряду взяв участь у конференції в Європарламенті «Україна та ЄС: яке майбутнє?» а також дав інтервю провідним європейським ЗМІ.

 

версія для друку