українська російська англійська
24-25 травня у Львові відбудеться Міжнародний форум інновацій та інвестицій
18.05.2012 | 09:46
Львівська ОДА

Львівщина прагне створити інвестиційну інтригу на Міжнародному форумі інновацій та інвестицій, який відбудеться 24-25 травня у Львові. Про це під час прес-конференції заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

«Україна загалом і наша область зокрема мають великий, але досі не реалізований потенціал для залучення інвестицій. І хоча підприємці часто відчувають брак фінансових ресурсів для розвитку своїх проектів, в той самий час інвестори відчувають дефіцит хороших проектів для вкладання коштів. Тому одним із завдань Форуму є пошук відповіді на запитання: як інвестору бути продуктивним і активним», - наголосив керівник області.

За словами голови Львівської ОДА, Міжнародний форум інновацій та інвестицій «Інвестиції. Технології. Розвиток» стане тим майданчиком, де об'єднаються ідеї підприємців та експертів з можливостями, знаннями та досвідом інвесторів.

«І це не лише чудова нагода для налагодження нових контактів і розвитку бізнесу, а й реальна можливість успішної реалізації інноваційних проектів. Цей форум орієнтований на швидкий результат. Окрім цього, Форум також сприятиме підвищенню компетенції підприємців у сфері проектного фінансування та реалізації інвестиційних проектів», - наголосив Михайло Костюк.

версія для друку