українська російська англійська
Київська міжнародна книжкова виставка відтепер постійно проходитиме навесні
18.05.2012 | 10:33
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

17 травня поточного року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яким вніс зміни до своїх попередніх рішень стосовно проведення міжнародних книжкових форумів.

Відповідно до розпорядження відтепер щорічна Київська міжнародна книжкова виставка проходитиме навесні – у квітні-травні, а не наприкінці літа – початку осені, як було раніше.

Урядове рішення також змінило відповідно до положень Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності офіційні назви Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку та книжкової виставки-ярмарку "Книжкові контракти".

Як зазначив на засіданні Уряду Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдінович, Концепцією терміни «виставка» та «ярмарок» визначені як окремі, різні за змістом, що відповідає міжнародним стандартам. Причому термін «ярмарок» відрізняється від «виставки», як захід, який безпосередньо пов'язаний з роздрібною або оптовою торгівлею.

У зв’язку з цим розпорядженням Кабінету Міністрів України внесено зміни до назв та текстів урядових розпоряджень – слова «виставки-ярмарки» замінено словом «виставки». Отже, відтепер Київський міжнародний книжковий форум та "Книжкові контракти" мають назви книжкових виставок, а не виставок-ярмарків.

 

версія для друку