українська російська англійська
Талановиті діти Київщини полетіли на відпочинок до Греції
18.05.2012 | 10:44
КИЇВСЬКА ОДА

Сьогодні перші 50 дітей з Київщини вирушили на оздоровлення на орит Грецької Республіки. У перший день у Греції дітлахів супроводжуватиме голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Серед дітей - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України, учасники і призери предметних олімпіад, переможці і лауреати різноманітних міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, творчих випробовувань та турнірів.

Нагадаємо, в рамках 50-ти губернаторських проектів, нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та губернатор Периферії Крит Грецької Республіки Ставрос Арнаутатіс домовились про оздоровлення 500 дітей з Київщини на острові Крит. А переліт дітей профінансовано Київською обласною організацією Партії регіонів.

Аліна Заболотна, переможниця ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді з української мови, звернулася до керівника Київщини від учнівської делегації зі словами вдячності та передала губернаторові Периферії Крит Грецької Республіки Ставроса Арнаутатіса у подарунок картину - витвір вихованців Київської школи мистецтв.

Анатолій Присяжнюк відзначив, що картина - це «чудовий сюрприз» для його колеги.

«Зі свого боку гарантую, що це не разова акція, а постійний проект сприяння розвитку інтелектуального потенціалу. Завдяки теплим діловим та дружнім стосункам, що склалися в мене з губернатором острова Кріт, мені вдалося організувати відпочинок саме на цьому стародавньому острові», - зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, звертаючись до дітей та їхніх батьків.

Загалом у рамках даного проекту цього року буде оздоровлено 120 тисяч дітей Київщини. Вони відпочиватимуть як у літніх таборах на території Київщини, так і в інших мальовничих куточках нашої держави.

версія для друку