українська російська англійська
Мала академія наук співпрацюватиме з німецькою експериментальною лабораторією
18.05.2012 | 11:57
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

14 травня на запрошення Малої академії наук України відбувся візит німецького науковця у галузі біохімії, директора XLab Єви-Марії Неер.

XLab є експериментальною лабораторією для молоді в м. Геттінгені (Федеративна Республіка Німеччина), яка функціонує з тією самою метою, що й лабораторія МАН – для наближення юних науковців до великої науки. Навчання у XLab проводиться англійською.

Під час візиту німецької гості між XLab та Малою академією наук України укладено домовленість про розвиток співпраці та про наступну зустріч у Німеччині, на якій буде підписано декларацію про спільну діяльність.

У рамках домовленості планується робота кількох груп учнів-членів МАН у XLab, а також навчання педагогів і обмін досвідом з питань розбудови наукових лабораторій для обдарованої учнівської та студентської молоді.

На завершення зустрічі директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий та пані Єва-Марія Неер виразили сподівання, що укладені домовленості сприятимуть розвитку зв’язків між обдарованими дітьми України та Федеративної Республіки Німеччина.

 

версія для друку