українська російська англійська
Раїса Богатирьова зустрілась зі студентами та викладачами ЧНУ
18.05.2012 | 15:32
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час перебування з робочою поїздкою на Буковині відвідала Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.

Віце-прем'єр-міністр побувала на кафедрі румунської та класичної філології, поспілкувалась із викладацьким колективом та студентами вишу. «Ваш університет я вирішила оглянути невипадково. Адже це гордість не лише буковинців, але й усього українського народу. Тут, на кафедрі румунської та класичної філології, я переконалась у тому, що усталені традиції та принципи етнічної толерантності, якими славиться Буковина на весь світ, дійсно втілюються у життя», - сказала Раїса Богатирьова, додавши при цьому, що особливо цінною є робота співробітників кафедри, які готують підручники та навчальні посібники з румунської мови для румунських та молдовських шкіл України.

«Україна – це держава, яка декларує повноцінний та гідний розвиток усіх етнічних спільнот та груп. Нам надзвичайно важливо, аби всі вони комфортно почували себе в Україні, де держава дбає про умови для повноцінного життя та задоволення культурних, духовних і мовних потреб громадян будь-якої національності. І це ми бачимо на прикладі Чернівецької області, де студенти мають змогу навчатись на рідній мові», - підсумувала Раїса Богатирьова.

 

версія для друку