українська російська англійська
Раїса Богатирьова долучиться до популяризації творчості родини Івасюків
18.05.2012 | 15:47
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Віце-прем'єр-міністр - Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова допоможе у виданні книг Михайла Івасюка та проведенні реставрації Меморіального музею Володимира Івасюка.

Під час робочої поїздки до Чернівецької області вона відвідала Меморіальний музей Володимира Івасюка у Чернівцях, поспілкувалася із родиною Івасюків та оглянула музейну експозицію.

Після завершення екскурсії Раїса Богатирьова поцікавилась проблемними питаннями, які є у музеї і до вирішення яких вона може долучитись спільно із головою обласної державної адміністрації Михайлом Папієвим. Зокрема, мова йде про реставрацію приміщення музею та друку книг «Елегії для сина» та «Монолог перед обличчям сина» Михайла Івасюка. «Я впевнена, що ми залучимо спонсорів та благодійні фонди, які відгукнуться на мою пропозицію у вирішенні цих питань», - сказала Раїса Богатирьова.

Віце-прем'єр-міністр зауважила, що Меморіальний музей Володимира Івасюка – це можливість доторкнутися до творчості унікальної родини Івасюків. «Саме Володимир Івасюк стояв у витоків сучасної української пісні, заклав її фундаментальний розвиток, а тому ми зобов’язані підтримувати започатковані традиції. Пісні Володимира Івасюка надихають на добрі справи, і ми допоможемо у виданні книг та реставрації музею. Мені відомо, що для друку двох доробків Михайла Івасюка потрібно близько 35 тисяч гривень. І я впевнена, що спільно із головою обласної державної адміністрації Михайлом Папієвим нам вдасться допомогти», - сказала Раїса Богатирьова.

Також Віце-прем'єр-міністр - Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова відвідала майстерню відомого буковинського художника Івана Холоменюка. Андрій Холоменюк, син знаного майстра пензля і також живописець, показав Раїсі Богатирьовій місце, де його батько створював картини. Зокрема, полотно «Маршал Перемоги». Цю картину розпочав малювати Іван Холоменюк, а завершив вже син Андрій. Картина створювалась протягом 27 років і саме її Президент України Віктор Янукович подарував Президенту Росії Дмитру Медвєдєву. Віце-прем'єр-міністр приємно вразилась роботами відомих буковинських митців та гостинно запросила Андрія Холоменюка на виставки та презентації до Києва.

версія для друку