українська російська англійська
На Івано-Франківщині укладено контракти на закупівлю 11,5 тисячі тонн зерна майбутнього врожаю
18.05.2012 | 17:20
Івано-Франківська ОДА

На Івано-Франківщині укладено контракти на закупівлю 11,5 тисячі тонн майбутнього врожаю зерна. Про це йшлося на розширеній нараді за участю заступників голів райдержадміністрацій, працівників головного управління агропромислового розвитку ОДА та управлінь РДА, спеціалістів головного управління економіки, керівників профільних аграрних служб.

«Івано-Франківська область чи не найпершою в Україні отримала в повному обсязі кошти з державного бюджету, за укладеними форвардними контрактами, на закупівлю  Аграрним фондом продовольчого зерна від сільськогосподарських підприємств»,- наголосив на розширеній нараді заступник голови обласної державної адміністрації Василь Брус. 

   За його словами, станом на 15 травня укладено 17 контрактів з 14 агроформуваннями на закупівлю 11,5 тисячі тонн майбутнього врожаю зерна. Аграрний фонд «повністю оплатив» перший транш - 50 %  від загальної суми укладених контрактів – 10,7 млн. грн. Всі 14 господарств отримали кошти, що дозволить їм вчасно завершити весняно-польові роботи та підготуватися до  жнив.

На нараді йшлося і про  проведення щосуботи продовольчо-насіннєвих  ярмарків в  містах Івано-Франківськ, Калуш та Коломия; про виконання доручень Уряду, Мінагрополітики і  голови ОДА Михайла Вишиванюка щодо залучення    агроінвесторів - орендарів земель-    до розвитку галузі  молочного і м’ясного скотарства, реконструкції діючих та побудови нових тваринницьких ферм в районах, завершення весняно-польових робіт тощо.

 

 

версія для друку