українська російська англійська
Більше 112 млн. грн. виділено на реконструкцію медичних закладів Луганщини
18.05.2012 | 17:50
Луганська ОДА

У Луганській області на реконструкцію медичних установ в 2012 році витратять 112,4 млн. грн. Як повідомляє головне управління охорони здоров'я Луганської облдержадміністрації, про це заявив заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Геннадій Бунєєв під час засідання обласного комітету з економічних реформ.

На реконструкцію консультативного відділення Луганської обласної клінічної лікарні виділили 4,4 млн. грн. «Цей об'єкт украй важливий, адже в цю поліклініку приїжджають на обстеження пацієнти з усієї області. Протягом дня лікарі визначають, чи необхідно пацієнтові залишитися в лікувальному закладі третього рівня медичної допомоги або він отримує рекомендації і повертається до районної лікарні, з якої був спрямований », - розповів Геннадій Бунєєв.

Наступні об'єкти - це центр невідкладних станів та медицини катастроф, на реконструкцію якого планується виділити 38,7 млн. грн., а також Луганський обласний онкологічний диспансер. На його реконструкцію планують витратити 17 млн. грн. «Сьогодні Луганська область по захворюваності та смертності від онкологічних захворювань займає III місце. Нам важливо, щоб цей диспансер у нас відповідав сучасним вимогам. Планується відкриття 8 операційних блоків і відділення на 10 реанімаційних ліжок », - пояснив Геннадій Бунєєв.

Крім того, виділяються кошти на перинатальний центр, в який цього року вкладуть 29,2 млн. грн.,  реконструкційні роботи приміщень центру кардіохірургії (11,2 млн. грн.). Також планується виділення 11,9 млн. грн. на реконструкцію Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру та ще 48,4 млн. грн. - на капітальні ремонти в лікувальних установах Луганщини.

версія для друку