українська російська англійська
У Києві відкрився перший в Україні Музей шістдесятництва
18.05.2012 | 18:20
Київська МДА

Музейна скарбниця столиці поповнилася ще одним закладом – 18 травня був відкритий Музей шістдесятництва.

Подія, приурочена до 1530-річчя Києва, символічно відбулася у Міжнародний день музеїв. Як філіал Музею історії міста Києва новий культурний заклад розташувався у будівлі Народного руху України, за адресою: вул. О.Гончара, 33.

«Сьогодні особливий день, перш за все тому, що ми вшановуємо тих людей, які були причетні до сучасної історії України у непрості роки. Вони мали за ідею – дати можливість нашій державі стати самостійною, демократичною, сучасною країною. І тому мені дуже приємно, що саме як філіал Музею історії Києва ми відкриваємо Музей шістдесятництва. Ми маємо велику честь разом бути тут з людьми, які є духом цього музею, бо саме вони у небезпечні для українства 60-ті відстоювали національні інтереси нашої держави», – сказав під час урочистостей голова Київської МДА Олександр Попов.

Відтепер музей прийматиме від громадян предмети, які пов’язані з шістдесятництвом. Таким чином, кожен, хто має можливість та бажання, може стати частиною створення першого в Україні Музею шістдесятництва.

Крім того, найближчим часом буде засновано наглядову раду Музею, яка допоможе встановити громадський контроль над діяльністю та розвитком закладу.

З питань поповнення фондів Музею шістдесятництва можна звертатися до дирекції Музею історії Києва (за тел.: 278 12 02 – приймальня).

 

версія для друку