українська російська англійська
На літнє оздоровлення дітей Сумщини виділять майже 3,5 млн. грн.
21.05.2012 | 09:40
Cумська ОДА

На літнє оздоровлення дітей Сумщини у 2012 році з обласного бюджету передбачено майже 3,5 мільйона гривень. Про це у ході наради повідомив начальник управління у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської облдержадміністрації Олег Лата.

Крім того, Сумським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на оздоровлення 8,5 тисячі дітей виділено 7,4 мільйона гривень.

Протягом літнього сезону заплановано організацію наметових таборів, екскурсій, туристичних походів, у тому числі – військово-патріотичного спрямування, зазначив Олег Лата.

На традиційному обласному триденному зльоті-фестивалі «Сумщина – молодіжна країна», що відбудеться наприкінці червня, учасники з усієї області презентуватимуть проекти, які претендують на фінансування з обласного бюджету.

Молодь ознайомиться з історією та природними пам’ятками краю під час туристично-краєзнавчої мандрівки для молодіжних лідерів регіону «7 чудес Сумщини» та 10-денного байдаркового сплаву від Путивля до Батурина.

Студенти вищих навчальних закладів долучаться до заходу «Стежками Криму».

«Влада робить усе, аби молодь реалізувала право на цікавий і корисний відпочинок. У рамках єврорегіону «Ярославна» ми поглиблюємо дружні відносини з сусідніми областями Російської Федерації, зокрема, у туристичній галузі, що сприятиме подальшому розвитку туризму в регіоні», – резюмував заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.

версія для друку