українська російська англійська
На Черкащині відкрито навігаційний сезон
21.05.2012 | 09:50
Черкаська ОДА

Урочисте відкриття навігації на Черкащині відбулося у Черкаському річковому порту. Знаково, що пасажирами першого рейсу на теплоході «Резон» стали маленькі черкащани – діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.

За словами голови Черкаської облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба, відкриття такої пасажирської навігації на Дніпрі значно підвищує туристичну привабливість регіону, а надто під час проведення Євро-2012.

«Рік тому ми відкрили Черкаський річковий вокзал, туристичний термінал «Авто-ріка», ярмаркову площу «Канівська торговиця», приплав «Тарасова гора» в місті Каневі. Відкриття навігації в обласному центрі – це теж початок системної роботи. Тепер жителі області зможуть більше милуватися красою Черкащини, мандруючи з Канева до Черкас. Крім того, зараз ми працюємо з Міністерством інфраструктури над об’єднанням маршруту, а це дасть можливість запустити пароплав, який возитиме туристів з Києва до Канева і до Черкас», – зазначив Сергій Борисович.

Теплохід для туристів «Резон» відтепер здійснюватиме рейси тричі на день та може одночасно прийняти на свій борт до 100 пасажирів. Ціна квитка для дорослої людини становитиме 20 грн., для дитини – 10 грн.

Однак за словами очільника області, діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей, в рамках реалізації програми Президента України «Соціальні ініціативи», зможуть безкоштовно покататися на пароплаві. «Для цього кожен район і місто самостійно визначатиме кількість дітей, які зможуть покататися на пароплаві. А шляхи відшкодування коштів туроператорам ми знайшли», – запевнив голова ОДА.

 Нагадаємо, минулого року Черкаський річковий порт відзначив своє 50-річчя, однак 18 років свого існування він був у занедбаному стані і лише кілька останніх років почалася відбудова.

 

версія для друку