українська російська англійська
Буковина планує оздоровити 56 тис. дітей
21.05.2012 | 11:10
Чернівецька ОДА

У рамках оздоровчої кампанії – 2012 на Буковині планується оздоровити не менше 50% контингенту учнів області, 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей із малозабезпечених сімей. Про це повідомив під час апаратної наради начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Довганич.

За його словами, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей, координації заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв підписав розпорядження «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році», а також спільну постанову облдержадміністрації та обласної ради профспілок «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей області у 2012 році».

Він нагадав, що 21 січня проведено нараду з власниками оздоровчих та туристичних закладів області, 5 квітня – координаційну раду з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року. «Цьогоріч на Буковині літній відпочинок та оздоровлення дітей будуть організовані на високому рівні, – відзначив Олександр Довганич. - Ми плануємо оздоровленням та відпочинком охопити 56 тис. дітей, що складає 61% від загальної кількості контингенту учнів».

а словами посадовця, з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити понад 19,7 млн. гривень.

з 1 по 10 червня роботу розпочнуть 438 закладів оздоровлення та відпочинку, що на 23 заклади більше, ніж минулого року. З них 14 – стаціонарних, 400 – пришкільних таборів, 11 наметових та 13 – праці й відпочинку.

 

 

 

 

версія для друку