українська російська англійська
Мінська та Хмельницька області розвиватимуть співробітництво в галузі АПК
21.05.2012 | 11:40
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОДА

Мінська та Хмельницька області розвиватимуть співробітництво в галузі АПК. Про це йшла мова на зустрічі в Міноблвиконкомі з делегацією із Хмельниччини, яку очолив заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Галищук.

Як зазначив голова Міноблвиконкомі Борис Батура, якщо в цілому товарообіг між Мінською областю та Україною збільшується, то з Хмельницькою областю досягнуті показники не можна назвати задовільними. Не повною мірою використовується потенціал регіонів, є багато перспективних напрямів взаємодії, у тому числі в сфері сільського господарства. Це і поставки в Україну холодильного, доїльного обладнання, сільськогосподарської техніки. Для Мінської області цікаве співробітництво в закупівлі молодняка, великої рогатої худоби, білкових компонентів для тваринництва. Крім того, в Мінській області є підприємство, яке будує молочно-товарні ферми під ключ. "Нам є над чим працювати для збільшення товарообігу. Ми готові розглянути будь-які пропозиції з вашого боку з нарощування взаємного товарообігу", - сказав Борис Батура.

У свою чергу заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Галищук підкреслив важливість подібних поїздок, оскільки це не тільки ознайомлення, але і можливість налагодити ділові контакти, знайти точки дотику інтересів. Він високо оцінив побачене в Білорусі, особливо заслуговує на увагу досвід розвитку соціальної сфери на селі, закріплення кадрів, будівництво нових об'єктів. "Ми бачимо прогрес у сільськогосподарському виробництві. Співпраця в АПК має великі перспективи", - сказав Володимир Галищук. Так, одним з напрямків взаємодії може бути реалізація спільних проектів у виробництві сільськогосподарського обладнання, техніки, поставках фуражного зерна.

 

версія для друку