українська російська англійська
У Кіровограді відбувся Міжнародний відкритий форум громадських рад
21.05.2012 | 12:20
Кіровоградська ОДА

19 травня у Кіровограді відбувся І-й Міжнародний відкритий форум громадських рад "Плануємо майбутнє".

Форум організовано за підтримки голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна та за участі громадської ради при облдержадміністрації й інформаційно-ресурсного центру для громадських організацій області.

Головною метою форуму є створення майданчика для діалогу влади і громадськості щодо перспектив соціального партнерства та розвитку громадянського суспільства і визначити ефективні механізми забезпечення участі громадських рад у розробці стратегій розвитку регіонів.

Більше півтори сотні учасників, а це і керівники громадських рад при облдержадміністраціях практично з усіх регіонів України, голови райдержадміністрацій та міськвиконкомів області, і керівники громадських організацій не лише з Кіровоградщини, а й з інших регіонів держави, експерти з розвитку громадянського суспільства взяли участь у роботі І-го Міжнародного відкритого форуму громадських рад "Плануємо майбутнє". Більше того, до Кіровограда завітали представники Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

Своїми думками щодо стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні з учасниками Форуму поділились Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лициба, відомий соціолог, політолог та керівник компанії Research & Branding Group Євген Копатько.

 

 

версія для друку