українська російська англійська
У Кіровограді відкрито найбільший в області соціальний магазин
21.05.2012 | 12:06
Кіровоградська ОДА

У центрі Кіровограда, на пл.Б.Хмельницького, відкрили найбільшу в області соціальну крамницю.

«Сьогодні ми відкриваємо соціальний магазин, головною візитівкою якого є лояльна цінова політика та широкий асортимент якісних товарів місцевого виробництва», - наголосив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін.

Чимало провідних кіровоградських виробників не просто долучилися до реалізації ініціативи керівництва області, а запропонували до продажу товар практично за собівартістю, низку товарів виготовлено спеціально для соціального магазину. За словами керівництва магазину, торговельна надбавка на кіровоградську продукцію, представлену у соціальному магазині не перевищує 10%, а на соціально важливу групу товарів – вона взагалі відсутня.

Зважаючи на те, що ціни на більшість груп найпопулярніших товарів є нижчими від ринкових, товар відпускатиметься обмеженими партіями – лише по дві одиниці однієї продукції.

Приміром, пакет пастеризованого Високобайрацького молока у крамниці можна придбати за 5,99 грн. за літр (в інших торговельних мережах 7,3-7,8 грн.), цукор – за 5 грн. за 1 кг (5,69-6,36 грн.), крупу гречану – за 8 грн. за 1 кг (8,26-9,49 грн.), яйця – 3,20 грн. (3,40 – 4,39 грн.), хліб "Домашній" – за 2,5 грн. (3,3 – 3,8 грн.), олію рафіновану – за 10 грн. (11,43-13,60 грн.), м'ясний фарш - за 16,9 грн. за 1 кг (19,2 грн.).

У магазині також представлено широкий асортимент бакалеї, макаронних та круп’яних виробів, молочної, м'ясної, хлібобулочної, кондитерської та інших видів продукції.

Незабаром у торговельному закладі відкриється віконце з молокоматом, де можна буде придбати незбиране молоко високої якості, що коштуватиме в межах п’яти гривен за літр.

Нагадуємо, що в рамках реалізації програми "Купуй кіровоградське!" у регіоні вже працює 10 соціальних магазинів і 70 соціальних відділів.

 

версія для друку