українська російська англійська
На будівництво соціальних об'єктів Волині виділять понад 26 млн. грн.
21.05.2012 | 13:10
ВОЛИНСЬКА ОДА

Волині з Державного фонду регіонального розвитку передбачено понад 26 млн. грн. на будівництво об’єктів соціально-економічного розвитку області. Перший транш у сумі понад 6 млн. грн. регіон отримав у травні. Решта коштів надійде помісячно згідно із затвердженим графіком.

Як повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, що ці ресурси виділені Волині відповідно до лімітної довідки Мінфіну про графіки фінансування коштів державного бюджету з Фонду регіонального розвитку.

Отримані  у травні кошти спрямуються на спорудження школи у селі Смідин Старовижівського району, центральної районної лікарні у смт Шацьк  та капітальний ремонт обласного онкодиспансера.

Борис Клімчук поінформував про помісячні обсяги асигнувань на поточний рік. Зокрема: у червні надійде 3 млн. грн., у липні – майже 4 млн. грн., у серпні та вересні – по понад 4 млн. грн., у жовтні – 2 млн. 350 тис. грн., у листопаді – майже 2 млн. грн. та у грудні – 700 тис. грн.

«Держава вчасно фінансує регіони. Ми бачимо, що кошти надходитимутьу  будівельний сезон. Отож гроші – на рахунку в казначействі. Нині справа – за головними розпорядниками та будівельниками», - наголосив голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

версія для друку