українська російська англійська
В Українському домі представили продукцію більше 200 видавництв
21.05.2012 | 13:24
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

20 травня в Українському домі завершила свою роботу VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, організована Держкомтелерадіо України. Чотири дні поспіль в Українському домі експонувалися кращі зразки книжкової продукції, випущеної більше 200 вітчизняними видавничими організаціями.

На форумі була також представлена продукція видавництв  Італії, Туркменістану, Росії, Білорусії та Ірану.

Серед офіційних осіб, що долучились до книжкового дійства, були міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, радник Президента України Ганна Герман, екс-прем’єр-міністр України Юрій Єхануров та перший космонавт України Леонід Каденюк. На КМКВЯ завітали також поетеса Ганна Чубач, письменники Іван Драч та Борис Олійник, акторка Ольга Сумська, народний артист України Олександр Биструшкін та ін.

Загалом, на КМКВЯ проведено більше 120 презентацій, «круглих столів», майстер-класів, автограф-сесій, брифінгів та відкритих дискусії з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження.

Особливе пожвавлення впродовж усієї роботи виставки було біля стендів видавництв «Либідь», «Фоліо», «Грані-Т», та «Ранок», де відвідувачі мали змогу поспілкуватися зі своїми улюбленими письменниками та придбати книги за вигідними цінами.

Так, на стенді державного видавництва «Либідь» на час роботи книжкового форуму можна було придбати видання Миколи Жулинського «Українська література. Творці і твори» та «Читанку» для першого класу за акційними цінами – на 20% і 25% відповідно нижче ціни виробника.

Новинкою київського книжкового форуму став «Літературний салон», де проходили презентації та автограф-сесії, і найголовніше – майже безперервно звучало авторське виконання літературних творів.

У «Літературному салоні» відбулася і презентація українсько-російської культурологічної акції «Літературна експедиція», яка проходить за сприяння Держкомтелерадіо України та Федерального агентства з друку та масових комунікацій Російської Федерації і в якій беруть участь знані українські і російські письменники, видавці, журналісти та науковці.

Вперше в Київській книжковій виставці взяли участь видавці Італії. Представниця EDITORIALE JACA BOOK S.p.A - видавництва з м. Мілан - розповіла, що вони вже в перший день роботи книжкового форуму уклали контракти на передрук їх видань в Україні та, в свою чергу, вибрали книги українських видавництв, що будуть цікаві італійським читачам.

 

версія для друку