українська російська англійська
З початку року в Києві введено понад 325 тисяч квадратних метрів житла
21.05.2012 | 15:28
Київська МДА

За інформацією головного управління житлового забезпечення Київської МДА, до Дня Києва з початку року у столиці введено в експлуатацію 325,8 тисяч квадратних метрів житла (станом на 21 травня 2012 року). Зокрема, у І кварталі цього року побудовано 178,8 тисяч кв. м., що на 14,4% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Загалом же минулий рік був рекордним за кількістю зведених квадратних метрів у Києві – 1 млн. 501 тис. кв. м. За часів незалежності України це є найбільшим показником.

Як неодноразово наголошував голова Київської МДА Олександр Попов, відродження будівництва житлового фонду та нарощування обсягів зведення у Києві – одне із найголовніших завдань міської влади.

Зазначимо, що таким темпам росту будівництва у столиці можна завдячувати і одній із найбільших компаній-забудовників України – ПАТ «ХК «Київміськбуд», якій цього року виповнилося 57 років.

Нагадаємо, зусиллями міської влади, очоленої Олександром Поповим, минулого року вдалося повернути у власність територіальної громади міста 80% акцій ПАТ ХК «Київміськбуд» та пакети 34 підприємств, що належать «Київміськбуду».

версія для друку