українська російська англійська
З 1 червня розпочнуться виплати за утримання великої рогатої худоби
21.05.2012 | 17:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Вже з 1 червня селяни почнуть одержувати компенсації за утримання великої рогатої худоби, наразі проведено всі основні підготовчі роботи для здійснення виплат відповідної державної допомоги. Про це йшлося сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів, де обговорювалася готовність до виплати фінансової підтримки селянам за утримання ВРХ.

Нагадаємо, що 23 квітня Кабінет Міністрів ухвалив відповідне рішення, внісши зміни до Порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

Таким чином, на наполягання Прем’єр-міністра, Уряд забезпечив дотацію "в руки селянину" за утримання великої рогатої худоби. Відповідно до рішення Уряду, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, та за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізичними особами відповідних документів у перший раз досяг певного віку, у розмірі:

- За молодняк ВРХ віком від 3 до 5 місяців – 250 грн. за голову;

- За молодняк ВРХ віком від 6 до 8 місяців – 500 грн. за голову;

- За молодняк ВРХ віком від 9 до 11 місяців (включно) – 750 грн. за голову.

 

версія для друку