українська російська англійська
Українські військові переймають досвід з розмінування у французів
21.05.2012 | 18:46
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

На базі Центру розмінування Збройних Сил України у Кам’янці-Подільському працює група експертів з розмінування одного з інженерних підрозділів ЗС Французької Республіки.

За словами глави іноземної делегації капітана Яніка Мале, вони прибули в Україну з метою проведення тритижневого навчального курсу з офіцерами та військовослужбовцями за контрактом груп розмінування інженерних військ Збройних Сил України.

Українські та французькі спеціалісти з розмінування розглядають питання, пов’язані з порядком проведення розвідки зони, яка забруднена вибухонебезпечними предметами, протидією саморобним вибуховим пристроям, пошуком та виявленням вибухонебезпечних предметів тощо.

Після курсу лекцій французькі військові провели зі своїми українськими колегами комплекс практичних занять з організації контрольно-пропускного пункту, проведення розвідки зони забрудненої вибухонебезпечними предметами, порядку дій при їх виявленні та ідентифікації, організації очистки та розмінування тощо. Вони також ознайомили наших фахівців з керівними документами Північноатлантичного альянсу щодо протидії саморобним вибуховим пристроям.

За словами начальника Центру розмінування Збройних Сил України полковника Сергія Зубаревського, після завершення курсу, військовослужбовці ЗС України отримають дипломи спеціалістів з розмінування міжнародного зразка.

Очікується, що на церемонію вручення дипломів з нагоди завершення курсу до Центру розмінування прибуде начальник інженерних військ Збройних Сил України генерал-майор Богдан Бондар та начальник інженерної школи ЗС Французької Республіки генерал Франсис Отрен.

 

версія для друку