українська російська англійська
В Одесі відкрито перший в Україні дипломатичний клуб
22.05.2012 | 11:50
Одеська ОДА

В Одесі відбулося урочисте відкриття першого в Україні дипломатичного клубу на базі колишньої дачі князів Гагаріних. Символічну червону стрічку розрізали  Міністр іноземних справ України Костянтин Грищенко, голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук, голова Одеської обласної ради Микола Пундик, міський голова Олексій Костусев, а також керівник регіонального представництва Міністерства іноземних справ України в Південному регіоні Костянтин Ржепішевський.

Ідея створення саме в Одесі першого в Україні  дипломатичного клубу виникла досить давно, вона належить Міністерству іноземних справ України та підтримана особисто Костянтином Грищенко. Відтепер представники дипломатичних місій, які мешкають в Одесі, отримали площадку для спілкування та проведення зустрічей та вирішення найрізноманітніших політичних та дипломатичних питань.

«Це перший дипломатичний клуб в України. І можу сказати, що нічого схожого я не бачив ані в Україні, ані в більшості країн де я побував. Символічно, що його відкриття відбулося саме в Одесі – в багатонаціональному місті з багатою історією та культурою. І я впевнений, що цей дипломатичний клуб стане вдалим майданчиком для проходження міжнародних подій», - зазначив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

версія для друку