українська російська англійська
На Одещині майже 5 тис. дітей охоплено сімейними формами виховання
22.05.2012 | 12:10
Одеська ОДА

На Одещині здійснюється планомірна робота щодо розвитку сімейних форм виховання дітей.

 Про хід її виконання під час апаратної наради обласної державної адміністрації звітувала начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Валентина Апанасенко.

 Вона зазначила, що станом на 1 травня цього року в області проживає майже 446,5 тисяч дітей віком до 18 років, з яких близько 6,7 тисяч дітей - це сиріти та діти позбавлені батьківського піклування. «З них 4336 дітей виховуються у сім’ях опікунів та піклувальників, 465 дітей влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Всього сімейними формами виховання охоплена 4801 дитина цієї категорії», - зазначила Валентина Апанасенко.

 Вона повідомила також, що найкращі показники з цього приводу демонструють Іванівський, Кодимський, Красноокнянський та Овідіопільский райони – відсоток влаштування дітей до сімейних форм виховання тут вищий ніж в середньому по Україні.

 Найменше дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування влаштовано до сімейних форм виховання в Харцизькому, Біляївському, Миколаївському, Савранському, Саратському, Татарбунарському та Ширяївському районах, а також в м. Ізмаїл та Котовськ. «Проте тут відсоток влаштування дітей до сімейних форм виховання становить не менше 60 відсотків» - зазначила вона.

 

версія для друку