українська російська англійська
Микола Азаров: У середу Уряд заслухає інформацію про підготовку дитячих таборів до літа
22.05.2012 | 16:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів на засіданні у середу, 23 травня, заслухає інформацію щодо готовності дитячих оздоровчих закладів до роботи в літній період.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських об’єднань у сфері захисту прав дітей, на якій обговорювалися питання дитячого оздоровлення та відпочинку.

«Завтра ми заслухаємо доповіді щодо ступеня готовності закладів до організації дитячого відпочинку. Ми серйозно займаємося цим питанням, і вже є перші позитивні зрушення», - сказав Глава Уряду.

Водночас він наголосив, що в організації оздоровлення та літнього відпочинку дітей є певні проблеми. Зокрема, в цій системі існує перекіс у бік таборів при школах. Наразі 60% дітей відпочивають у пришкільних таборах, і лише близько 40% оздоровлюються у санаторно-курортних закладах. Тож, за словами Миколи Азарова, упродовж найближчих 5 років Уряд має намір повністю модернізувати інфраструктуру дитячих оздоровчих закладів.

Головним завданням Прем’єр-міністр вважає забезпечити у поточному році якісний відпочинок максимальної кількості дітей, і передусім потрібно зосередити зусилля на оздоровленні дітей соціально уразливих категорій – сиріт, інвалідів та постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи.

У свою чергу представники громадських організацій звернули увагу глави уряду на недостатню кількість вихователів в оздоровчих таборах.

У цьому зв’язку Микола Азаров виступив з ініціативою звернутися до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з пропозицією залучити до роботи у літніх таборах студентів старших курсів педагогічних навчальних закладів. «У нас велика кількість різноманітних педагогічних навчальних закладів. Потрібно дати завдання Міністерству освіти та обласним адміністраціям попрацювати над тим, як використовувати потенціал студентів старших курсів для участі в оздоровленні наших дітей», - сказав Прем’єр-міністр.

версія для друку