українська російська англійська
Ветеринарна міліція припинила діяльність шести підпільних цехів
22.05.2012 | 16:35
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Ветеринарна міліція  припинила діяльність шести   підпільних цехів. Так, в Донецькій області викрито два місця незаконної переробки тваринницької продукції  та виготовлення м’ясних страв, якими займалися іноземці - громадяни однієї з близькосхідних країн та держави з пострадянського простору. Їх діяльність не була погоджена з жодною з контролюючих служб, унаслідок чого, звісно,  не здійснювався контроль за безпечністю та якістю продукції. Робота цехів зупинена, проводиться подальша перевірка. Такі ж «майстри» м’ясних справ виявилися і у Вінниці, де припинена діяльність «лівого» цеху по виробництву заморожених м’ясних напівфабрикатів. А на Львівщині  у місті Жовква  ліквідовано підпільний цех по виготовленню вершкового масла та сиру.

За результатами перевірки утилізовано понад  200 кілограмів молочної продукції. Бринзу та сир виробляли у Чернігівській області спритники-молочники, які організували своє виробництво у приватному гаражі і, звісно, в антисанітарних умовах. У них вилучено сотні літрів молока та суміші для виготовлення сиру.

У всіх областях країни продовжуються заходи, спрямовані на забезпечення епізоотичної та продовольчої безпеки. Їх реалізацію забезпечують мобільні групи працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. На цей час здійснено 457 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. Задокументовано близько 300 правопорушень. У дохід держави стягнуто штрафів на суму більше 37 тисяч гривень. Призупинено роботу 34 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 11 матеріалів.

версія для друку