українська російська англійська
Микола Азаров: Україна швидкими темпами розвиває авіаційну галузь
22.05.2012 | 17:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Розвиток авіаційної галузі для України є пріоритетним. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Генеральним секретарем Міжнародної організації цивільної авіації Раймоном Бенжаменом.

Микола Азаров підкреслив, що в Україні авіаційна сфера має велику матеріально-технічну базу і потенціал, тому продовжує розвиватися. Зокрема, збудовано 4 новітні міжнародні аеропорти, будуються авіа термінали, авіабудування  звільнено від оподаткування.

Прем’єр-міністр зазначив, що Україна співпрацює з Росією у напрямку серійного виробництва літаків АН-148 та АН-158, а також військово-транспортного літака АН-70.

Разом з цим, за його словами, Україна зацікавлена в просуванні авіаційної техніки на світові ринки.

 Що стосується законодавчого поля, то за словами Микола Азарова, прийнято новий Повітряний кодекс, утворено Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. «Ми приділяємо велику увагу питанням безпеки польотів, авіаційній безпеці», - наголосив Глава Уряду, додавши, що під контролем також питання надання якісних послуг.

Микола Азаров наголосив, що Україна – велика країна, яка має авіаційне сполучення з багатьма країнами, і роботу з розвитку та розширення повітряних маршрутів буде продовжено і в майбутньому. «Тому ми зацікавлені у рівноправному співробітництві з світовими авіакомпаніями», - зазначив він.

У свою чергу Генеральний секретар Міжнародної організації цивільної авіації Раймон Бенжамен висловив сподівання, що ДП «Антонов» «має величезний потенціал». «Україна одна з небагатьох країн, яка має виробництво найкращих суден у світі, які ви не можете втратити», - сказав він.

Крім того, Раймон Бенжамен вважає, що з кожним роком у світі зростатиме попит на хороших спеціалістів у сфері авіації, тому Україні необхідно утримувати своїх фахівців.

 

 

версія для друку