українська російська англійська
Микола Азаров: Україна і надалі розвиватиме інфраструктуру
22.05.2012 | 17:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Розвиток інфраструктури в Україні буде продовжено і після проведення Євро-2012. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Генеральним секретарем Міжнародної організації цивільної авіації Раймоном Бенжаменом.

Микола Азаров підкреслив, що у рамках підготовки України до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року протягом двох років в Україні збудовано чимало крупних інфраструктурних об’єктів. Зокрема, в усіх чотирьох приймаючих містах розбудовано сучасні аеропорти: злітно-посадкові смуги та нові термінали. При цьому Прем’єр-міністр наголосив, що такий розвиток інфраструктури в Україні є лише початком великої роботи у цьому напрямку.  «Єврочемпіонат з футболу пройде. Але ми продовжимо будівництво сучасних аеропортів, ми будемо обов’язково розвивати авіаційні сполучення», - зазначив він.

У свою чергу Генеральний секретар Міжнародної організації цивільної авіації Раймон Бенжамен відзначив, що в умовах складної економічної ситуації Україна вклала значні інвестиції в розбудову аеропортів, що заслуговує на високу оцінку. При цьому він вказав на необхідність розвитку комерційної діяльності, зокрема торговельної мережі при терміналах для повернення вкладених інвестицій.

версія для друку