українська російська англійська
Заходи з організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей профінансовані на сто відсотків
23.05.2012 | 11:18
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Заходи з організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей профінансовані на сто відсотків. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 23 травня, де йшлося про підготовку регіонів до літнього відпочинку дітей.

«Оздоровлення і змістовний відпочинок дітлахів  – одне з першочергових питань у державній політиці щодо української родини», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що наші діти зазнають великих, набагато більших, ніж раніше, навантажень: екології великих міст, сучасного інформаційного суспільства, захворювань і, на жаль, соціальних негараздів. Тож треба захищати наших маленьких співгромадян і допомагати їм максимально відновити здоров’я і поповнити енергію. А також відкривати їм можливості для всебічного розвитку, пізнавання нового, цікавого і корисного.

«Найкращий і найефективніший час для цього – літній відпочинок. Тому ми зобов’язані організувати його так, щоб не змарнувати жодного дня, не обманути жодної дитячої надії», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що поточного року ми зможемо оздоровити на 511 тисяч дітей більше, ніж у 2009 році. Однак, на превеликий жаль, загалом буде охоплено відпочинком і оздоровленням лише дві третини всіх школярів. Тож для покращення ситуації потрібно ще багато зробити, наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку