українська російська англійська
Микола Азаров: Дитячі оздоровчі заклади треба розбудовувати системно, як зроблено з дитсадками
23.05.2012 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів наголосив, що мережу закладів дитячого відпочинку і оздоровлення необхідно оновити за тією ж схемою, що і дитячі садочки.

Микола Азаров підкреслив, що у поточному році остаточно буде вирішена проблема з відсутністю місць у дитячих садочках, яка «на початку здавалась декому непідйомною». «Черг до дитячих садків не буде»,- запевнив Прем’єр-міністр, додавши, що Уряд у співпраці з місцевими адміністраціями предметно і системно останні роки займався цим питанням, і результати очевидні.

«Те ж саме треба робити із закладами дитячого відпочинку і оздоровлення. Планомірно, наполегливо розвивати і оновлювати їх мережу. Де треба, повертати державі незаконно відчужене, де треба робити реконструкцію, модернізацію, будувати нові табори, пансіонати, санаторії», - наголосив Микола Азаров, зауваживши, що в питаннях модернізації системи відпочинку і оздоровлення дітей необхідно спиратися на досвід і організаційні можливості громадських організацій. «Треба дуже тісно співпрацювати з ними, щоб нова система була і сучасною, і соціально відповідальною», - відзначив Прем’єр-міністр.

За його словами, занедбані сьогодні заклади, які треба реконструювати або відновлювати як дитячі установи, можна віддавати в управління профільних громадських організацій з підтвердженою репутацією. І спільно шукати інвесторів. Або вкладати державні кошти, маючи гарантію, що громадськість буде прискіпливо контролювати їх використання і під час будівництва, і під час роботи таких закладів. «Тобто, у цій сфері дуже широке поле для державно-громадського партнерства», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він повідомив, що Уряд підтримує і просуває проект лікувально-реабілітаційного центру доктора Козявкіна. «Ми обов’язково залучимо інвесторів, надамо державну підтримку і створимо найсучасніший центр лікування та реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч. Лікування за унікальною методикою, яка дає фантастичні результати», - зазначив Глава Уряду.  

 

 

версія для друку