українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив розібратися з причинами скорочення кількості оздоровчих закладів
23.05.2012 | 11:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру Сергію Тигіпку в тижневий строк з’ясувати причини скорочення кількості дитячих оздоровчих закладів. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Доручаю Віце-прем’єр-міністру Сергію Леонідовичу Тигіпку протягом тижня розібратися, чому ці заклади не функціонують. Дати пропозиції, як поновити їх роботу. Доповісти особисто», - заявив Микола Азаров.

Він наголосив, що за останні роки закрито 100 стаціонарних закладів відпочинку та оздоровлення. «Піонерами» у цьому процесі є АР Крим (скорочено 15 таких закладів), Донецька (10), Запорізька (11), Рівненська (6), Чернігівська (4) області. «Такі приклади можна навести практично по кожному регіону», - додав Прем’єр-міністр.

Разом з тим, не менш важливим є питання якості послуг. «На мій погляд, у нас склалась ущербна структура закладів відпочинку і оздоровлення», - зазначив Микола Азаров, додавши, що влітку поточного року працюватимуть 17,6 тис. дитячих закладів, з них: позаміських – 702, санаторного типу – 75, дитячих центрів – 6, праці і відпочинку – 314, наметових містечок – 371. А пришкільних таборів з денним перебуванням – 16 тис. «Одразу впадає в око, що дев’ять десятих із загальної кількості закладів оздоровлення та відпочинку становлять пришкільні табори. Це не можна вважати повноцінним оздоровленням та відпочинком дітей», - заявив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду також доручив Віце-прем'єр-міністру - Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку розробити загальнодержавну і в розрізі регіонів модель оптимальної мережі закладів відпочинку і оздоровлення дітей: «Будуть вони державні чи іншої форми власності – то інше питання. Важливо, щоб модель враховувала демографічні тенденції та рекреаційний потенціал наших регіонів. На підставі такої моделі ми і будемо створювати плани модернізації цієї сфери».

 

версія для друку