українська російська англійська
Прем'єр-міністр подякував громадським активістам за підтримку дітей
23.05.2012 | 11:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр подякував громадським активістам за ентузіазм у справі підтримки дітей, за активну участь у вирішенні проблем маленьких громадян нашої країни. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 23 травня, де обговорюватися питання літнього оздоровлення дітей.

Микола Азаров зазначив, що «благодійницький і волонтерський рух в Україні насправді розвинений не менше, ніж в інших демократичних країнах Європи», при цьому навівши кілька прикладів успішної роботи, про які йшлося під час вчорашньої зустрічі Глави Уряду з громадськими активістами.

«Щира подяка за це всім громадським активістам, ентузіастам справи захисту і підтримки дітей», - сказав Микола Азаров, наголосивши, що така громадська активність – «величезна цінність і користь для нашого суспільства».

При цьому Глава Уряду повідомив, що за результатом вчорашньої розмови уже дав практичні доручення. Зокрема, Міністру освіти і Міністру охорони здоров’я доручено терміново розробити порядок залучення старшокурсників педагогічних і медичних вузів до фахової, профільної роботи в літніх таборах - в якості стажування, практики чи в інший спосіб.

версія для друку