українська російська англійська
Микола Азаров: У місцях відпочинку дітей має бути зразковий порядок і безпека
23.05.2012 | 12:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Микола Азаров вимагає на період літнього відпочинку забезпечити безумовно зразковий санітарний стан місць відпочинку і медичного нагляду за дітьми. На цьому Прем'єр-міністр наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 23 травня.

При цьому Глава Уряду наголосив, що санітарний стан обов’язково має бути зразковим, «компромісів тут не буде».

«Коли йдеться про здоров’я і безпеку дітей, про якість їжі для них, про якість медичної допомоги, може бути тільки дві оцінки: зразково або погано. Безвідповідальність і безкарність у сфері захисту здоров’я дітей уже урвали терпець, - зазначив Микола Азаров. - Отруєння дітей в дошкільному закладі в Обухові стало останньою краплею. Це ж не трагічний збіг обставин, а недбалість, безвідповідальність - і нахабна безвідповідальність - осіб, яких насправді називають відповідальними».

Прем’єр-міністр повідомив, що прокуратура розслідує цей випадок. Водночас відомства мають вжити найжорсткіших дисциплінарних заходів до тих, хто винен.

«Хай країна переконається: все, таких речей ми не пробачаємо. Батьки мають бути впевнені, що з їх дітьми нічого поганого під час відпочинку не станеться», - сказав Микола Азаров.

версія для друку