українська російська англійська
Кіровоградська митниця на третину збільшила перерахування до держбюджету
23.05.2012 | 12:28
Кіровоградська ОДА

Кіровоградська митниця підбила підсумки діяльності за січень-квітень 2012 року - до держбюджету  перераховано понад 215 млн. грн., що на 56,7 млн.грн. або на 36%  більше ніж за аналогічний період 2011 року. Про це повідомив начальник Кіровоградської митниці Павло Скальський.

За його словами, основними факторами, що вплинули на виконання бюджетних завдань та збільшення сум надходжень у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, слід відзначити позитивні зміни у зовнішньоекономічній діяльності регіону, зростання показників ефективності оподаткування товарів, а також зміни у податковому законодавстві у частині надання пільг в оподаткуванні податком на додану вартість.

Позитивні зміни у зовнішньоекономічній діяльності пов’язані із зростанням загальної вартості оподаткованого імпорту, а також підвищенням активності «бюджетоформуючих» підприємств.

Павло Скальський зазначив, що у 2012 році спостерігаються значні зміни в обсягах та структурі імпорту.

Основу товарної структури оподаткованого імпорту складали устаткування, машини та запчастини, продовольчі товари, тропічні масла, м’ясо; продукція хімічної промисловості, мінеральні. Основу експортних вантажів склали продукти переробки – феронікель, макуха соняшнику технічна, щебінь гранітний, запчастини сільгосптехніки та соняшникова олія.

 

версія для друку