українська російська англійська
На Луганщині зібрано понад 70 тис.грн. дітям, хворим на цукровий діабет
23.05.2012 | 17:27
Луганська ОДА

22 травня 2012 року у малій актовій залі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка було підбито підсумки VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» по Луганській області щодо допомоги дітям, хворих на цукровий діабет, а також відбулося нагородження кращих учасників та активістів заходу. Про це повідомляє управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

Акція проходила в навчальних закладах Луганщини з 16 квітня по 4 травня 2012 року. Найактивнішими учасниками виявилися студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Луганської державної академії культури і мистецтв, Політехнічного коледжу Луганського національного аграрного університету, Луганського державного медичного училища. Вагомий внесок у збір коштів традиційно внесла ЛОДГО «Лугарі».

Фінал акції відбувся 6 травня під гаслом «Карнавал людських сердець». Зазначено, що станом на 22 травня поточного року, згідно банківських квитанцій, на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» від Луганської області було внесено 70006,12 грн.

Кошти, зібрані в ході акції, будуть витрачені на придбання інсулінових помп для дітей Луганщини віком до 10 років. Передача медичного обладнання Фондом відбудеться у жовтні поточного року.

Організаторами акції в області виступила молодіжна громадська організація «Союз студентів Луганщини».

 

 

версія для друку