українська російська англійська
Україна на шляху до Європейського Союзу: звіряємо координати
23.05.2012 | 17:33
Прес-служба Національної академії державного управління при Президентові України

23 травня 2012 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулась відеоконференція з її Дніпропетровським, Львівським, Одеським і Харківським регіональними інститутами на тему: «Україна на шляху до Європейського Союзу: звіряємо координати». У заході взяли участь науково-педагогічні працівники Національної академії та її регіональних інститутів, співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Інституту Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС), Українського інституту публічної політики, представники бізнесу, громадськості, незалежні експерти.

У режимі онлайн-конференції було обговорено шляхи вирішення актуальних проблем співробітництва між Україною та Європейським Союзом, адаптації українського законодавства до законодавства ЄС, досягнення Україною відповідності Копенгагенському й Мадридському критеріям набуття членства в ЄС, введення безвізового режиму з Європейським Союзом, лінгвістичної ізоляції, подолання корупції.

Під час заходу презентовано навчально-методичну та наукову літературу, рекламно-презентаційні матеріали з європейської інтеграції.

версія для друку